csen

 

Ročník 2022

PŮL/MARATON  ZDE >>

 

Ročník 2021

PŮL/MARATON  ZDE >>

 

Ročník 2020

PŮL/MARATON  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2019 

PŮL/MARATON  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2018 

PŮLMARATON  ZDE >>
MARATON  ZDE >>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2017
PŮLMARATON  ZDE >>
MARATON  ZDE>>
Dětské závody  ZDE >>

 

Ročník 2016

PŮLMARATON  ZDE >>

- účastnický diplom si můžete stáhnout  ZDE >>

MARATON  ZDE >>

- účastnický diplom si můžete stáhnout  ZDE >>

Dětské závody  ZDE >> 

 

Ročník 2015
PŮLMARATON a MARATON  ZDE >>
Dětské závody - kategorie H1, D, H2, D2  ZDE >>

 

Ročník 2014
Celkové online výsledky s vyhledáváním dle kategorií a jmen  ZDE >>
Dětský závod  ZDE >>

 

Ročník 2013
 ZDE >>

 

PŘEHLED VÍTĚZŮ - PŮLMARATON

muži

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2020 0:32:03 Hübl Radek RunSport Salomon Team M30+
2019 0:31:31 Šulc Vojtěch A.C.Tepo Kladno M18+
2018 0:32:25 Hubl Radek Lunsport/Salomon Team M30+
2017 0:31:54 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM M30+
2016 0:33:04 Kondratowicz Lukasz Faurecia Wałbrzych M30+
2015 0:33:02 Kovář Jáchym Tj Jiskra Litomyšl M20+
2014 0:42:23 Matoušek Josef   M30+
2013 0:33:37 Čivrný Jiří   M20+

ženy

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2020 0:37:59 Veigertová Gabriela Sk Slavia Jičín Z18+
2019 0:37:12 Havránková Daniela Kerteam Z30+
2018 0:38:38 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2017 0:36:39 Stránská Adéla Iscarex Česká Třebová Z18+
2016 0:36:23 Stránská Adéla Iscarex Česká Třebová Z20+
2015 0:37:03 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2014 0:43:01 Soukupová Barbora A.C. Sparta Praha  Z30+
2013 0:37:23 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+

 

TOP TEN nejlepších časů historie - PŮLMARATON

Pořadí Čas Jméno Rok Klub
1. 1:06:18 kohut jan 2015 RELAX-FIT,CZ TEAM
2. 1:06:52 Pavlišta Vít 2016 Silvini Madshus team
3. 1:07:15 kohut jan 2016 Elite Sport Team / Salming
4. 1:07:21 Abdelkabir Saji 2017  
5. 1:07:55 Dymák Pavel 2015 VITALYTE Maraton Tým
6. 1:08:08 Pechek Petr 2019 TJ Maratonstav Úpice
7. 1:08:32 Navrátil Tomáš 2019 AK Kroměříž / ONěmec,cz
8. 1:08:41 kohut jan 2019 FÉNIX SPORT / jankohut,com
9. 1:08:47 Edlman Martin 2017 ask slavia praha
10. 1:09:22 Vebr Patrik 2019 USK Praha

 

 

PŘEHLED VÍTĚZŮ - MARATON

muži

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2020 0:32:03 Hübl Radek RunSport Salomon Team M30+
2019 0:31:31 Šulc Vojtěch A.C.Tepo Kladno M18+
2018 0:32:25 Hubl Radek Lunsport/Salomon Team M30+
2017 0:31:54 Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM M30+
2016 0:33:04 Kondratowicz Lukasz Faurecia Wałbrzych M30+
2015 0:33:02 Kovář Jáchym Tj Jiskra Litomyšl M20+
2014 0:42:23 Matoušek Josef   M30+
2013 0:33:37 Čivrný Jiří   M20+

ženy

Rok Čas Jméno Klub Kategorie
2020 0:37:59 Veigertová Gabriela Sk Slavia Jičín Z18+
2019 0:37:12 Havránková Daniela Kerteam Z30+
2018 0:38:38 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2017 0:36:39 Stránská Adéla Iscarex Česká Třebová Z18+
2016 0:36:23 Stránská Adéla Iscarex Česká Třebová Z20+
2015 0:37:03 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+
2014 0:43:01 Soukupová Barbora A.C. Sparta Praha  Z30+
2013 0:37:23 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové Z40+

 

TOP TEN nejlepších časů historie - MARATON

Pořadí Čas Jméno Rok Klub
1. 2:27:14 Kučera Martin 2020 ELEVEN RUN TEAM
2. 2:32:09 Janoušek Milan 2020 Sokol Kolín
3. 2:34:53 Janata Milan 2020 Run4fun/Salming
4. 2:36:12 Čivrný Jiří 2015 ELEVEN RUN TEAM
5. 2:36:16 Heczko Robert 2017  
6. 2:36:25 Švadlenka Jan 2019 AC Mladá Boleslav, Lawi
7. 2:36:56 Janata Milan 2019 Run4fun/Salming
8. 2:37:07 Janata Milan 2016 Salming/Run4fun
9. 2:37:33 Pecina David 2016 ELEVEN RUN TEAM
10. 2:37:38 Fousek Jan 2020 MK Seitl Ostrava

 

 

F I Y