csen

 

Už po Jarním půlmaratonu jsem celému týmu Sportvisio chtěla poděkovat za perfektní akci v krásné přírodě a hlavně za bezvadnou práci dobrovolníků na trati závodu. Jejich fandění a povzbuzování dodávají běžcům energii a je součástí závodu, byli opravdu skvělí! No z lenosti jsem Vám nenapsala, ale musím to udělat nyní po včerejším NightRun v HK.  Organizačně včerejšímu závodu nelze nic vytknout, ale až na dva dobrovolníky ze všech stojících na trati závodu žádný z nich ani nehlesl. Jejich znuděné obličeje na takovou akci nepatří.  Takže děkuji za tým lidí kolem Sportvisio, protože je poznat, že to co dělají, dělají s láskou.

Petra Černá 

 

Moc pěkný a celkem náročný půlmaraton. Krásný prostředí, pohoda. Občerstvovací stanice byly v pohodě. Doufám, že se z toho stane tradice. 

S pozdravem Jiří Sláma 

 

Letos po několika letech vynechávám půlmaratón v Pardubicích a místo něho jsem zvolil Jarní půlmaratón. Trať těžká, ale hezká. Počasí nakonec optimální, pořadatelé příjemní, spousta známých tváří mezi účastníky, takže spokojenost. Těším se na druhý ročník.

Libor Kopecký

 

Ano, sem úplně stejného názoru. Trať i organizace byly skvělé, tohle je přesně typ závodu, kterých se chci do budoucna držet :) diky

Jakub Horák

 

Dobrý večer,

Vašich akcí se velmi rád účastním a i nadále budu, krom běžeckých závodů jsem vyzkoušel i zimního Galdiatora v Josefově a s dcerou se těšíme i na Hradecký koloběh příští měsíc.

Jako závodník nemám co vytknout, účastním se více běžeckých akcí i u jiných pořadatelů, ale Vy jste TOP....

Jako rodič, který má tři dcery, bych však na závodech typu půlmaraton uvítal více "atrakcí" pro děti....

přeci jen když vyběhnu na trať na které jsem skoro dvě hodinky, chudák manželka se třemi dětmi je potřebuje nějak zabavit... ( a jeden skákací hrad je rozhodně málo... ). Stačil by jednoduchý stánek s lavicí, pro děti pár omalovánek, pastelky, pexeso, puzzle.... Nějaké házení kroužků na kůl,...skákání v pytli,....střílení z luku,.... Nebo i něco náročnějšího, nějaké soutěže o malé ceny ( sladkost ), prostě něco, kde se dítka po dobu rodičova běhu zabaví.

Díky i Vám a těším se na další akce :o)

Tom Polický

 

Dobrý den,

hlavně a především, chci moc poděkovat pořadatelům za skvělý závod! Byla jsem moc nadšená. Krásná trať, perfektní značení, fandící pořadatelé na trati a super zázemí. Nenapadá mě, co vytknout. I počasí nakonec vyšlo. Těším se, že příští rok se poběží opět!

Jindra Horáková

 

Ahoj, akce se mi moc líbila.

Trať náročná, ale pěkná. Musím se klanět pořadatelům na trati, kteří skoro všichni i při druhém kole ½ maratonu tleskali a fandili. Museli toho mít asi také dost a teplo jim určitě nebylo. Smekám klobouk. Příští rok, když dá zdraví rád opět přijedu na 2. ročník.

Petr H.

 

Díky za super závod, skvělou organizaci a dobře značenou trať. :)

Petra Škodová

 

Příjemný závod. Ikdyž dost náročný.

Zuzana Ufo Dvořáková

 

Výtečnej terén, super počásko, ideál! Spokojenost! Díkejs!

Standa Teplý

F I Y