csen

Sportvisio, z.s. podporuje přípravu těchto vrcholových sportovců

Ondřej Fejfar

Ondřej Fejfar reprezentuje Českou republiku mnoho let. V roce 2016 se zúčastnil závodů Světové skyrunningové série – závodů extrémních horských běhů konaných po celém světě. V disciplíně Vertikální Kilometr obsadil v celkovém hodnocení 5. místo. Závod v USA (The Rut VK) dokonce vyhrál a na Kanárských ostrovech (Transvulcania VK) doběhl na 2. místě. V běhu do vrchu se na ME v Itálii stal členem stříbrného družstva.

fejfar titulka fejfar 03 fejfar 01

 

 

Milan Janata

Milan Janata, všestranný atlet, jehož hlavní doménou jsou běhy do vrchu, naplnil v roce 2016 svou zatím nejúspěšnější závodní sezónu zejména 10. místem na MS v dlouhém horském běhu (Slovinsko), 2. místem v týmovém závodě extremních štafet Dolomitenmann, nebo např. vítězstvím v horském půlmaratonu na Madeiře.

 janata titulka janata 02 janata 01

 

 

Roman Šinkovský

Roman Šinkovský dlouhodobě patří mezi nejlepší extrémní sportovce ČR. Věnuje se disciplíně adventure race (AR), která propojuje běh, jízdu na kole, pádlování, lanové a outdorové aktivity s orientací v terénu. Jedná se o nejnáročnější závody na světě, které jsou non-stop na vzdálenosti 300-700 km. Mistr ČR (2013-2015), 2. místo na ME v AR (Španělsko 2016), 13. místo na MS v AR (Austrálie 2016), přední umístění na evropských a světových pohárech v AR (Turecko, Irsko, Čína, Argentina, Mongolsko).

sinkovsky titulka sinkovsky 03 sinkovsky 02

F I Y